Переклад документів Київ

Переклад документів Київ

Ми виконуємо переклад документів у Києві та інших містах України. Приїжджати до офісу не обов’язково – весь пакет послуг надається онлайн. До роботи залучаються лише досвідчені співробітники із вищою освітою за спеціальністю «перекладач».

Висока швидкість та бездоганна якість

Переклад великих документів https://translation.center/ukr/pereklad-dokumentiv-kyiv доручаємо відразу декільком виконавцям, тому замовлення виконуються в найкоротші терміни. Готовий текст проходить багаторівневу перевірку та вичитку у редактора, що повністю виключає наявність помилок, а також неточних або двозначних формулювань.

Тематичний діапазон необмежений. Ми можемо перекласти тексти:

  • технічні – пояснювальні записки до проектів, опис обладнання та інструкції для користувача, підписи на кресленнях;
  • медичні – інструкції до ліків, лікарські висновки, результати обстежень, виписки та довідки, у т.ч. написані від руки почерком, який важко читати (можливий нотаріальний переклад);
  • наукові – навчальні посібники, лекції, статті, методичні вказівки;
  • художні – уривки із книг, цитати, вірші.

Вузькоспеціалізовані замовлення виконують співробітники з другою освітою за даним профілем, що забезпечує високу точність перекладу. Документ повністю відповідає галузевим стандартам.

Офіційний переклад документів у Києві

Швидко та якісно перекладаємо на англійську, німецьку, польську та інші мови особисті документи:

  • паспорт, водійські документи, пенсійне посвідчення;
  • атестат із додатком та диплом із вкладишем;
  • свідоцтво про народження, смерь або шлюб.

Також робимо переклади довіреностей, довідок, виписок, заяв та будь-яких інших документів. При виконанні замовлення враховуємо вимоги російського, німецького, польського законодавства, а також будь-якої іншої країни, куди клієнт має намір вирушити.

Офіційний переклад документів у Києві

Щоб перекладений документ набув юридичної сили, нами проводиться консульська легалізація або проставляється апостиль – залежно від країни походження. З Росією та іншими країнами СНД Україна підписала спеціальну угоду, яка дає змогу обмежуватися нотаріальним засвідченням.

Серед київських бюро перекладів наше є одним із найбільш затребуваних. Клієнтів приваблюють низька ціна https://translation.center/ukr/pereklad-cina, висока швидкість виконання замовлень та відмінна якість роботи. Крім англійської, німецької та польської доступно ще приблизно 80 іноземних мов.
Для співпраці з нами не треба приїжджати до Києва. Замовлення можна передати онлайн або зв’язавшись телефоном з менеджером.

Добавить комментарий