Букети — чому варто купувати за розкладом природи?

Букети - чому варто купувати за розкладом природи?

Щоб зробити незабутній фурор на близьку вам людину, не потрібно робити якихось божевільних вчинків або купувати дорогі подарунки.

Букети https://shop.camellia.ua/ua/catalog/cat-3/cvetocsne-kompozicii — це чудовий і особливий подарунок. Хоч це букет із сортових троянд або лілій, хоч із польових квітів і ромашок, все одно майже кожна жінка буде надзвичайно вдячна такому вияву уваги. Тож розглянемо, які букети будуть найкращими.

Сезонні букети — правильний вибір

Обираючи квіти для оформлення букетів, найкраще обрати ті, які на цю мить квітнуть у квітниках. Якщо ж на дворі зима, то керуйтесь інформацією з джерел про квіти, в яку пору, де і які квітнуть, до того ж є різні види квітів  вирощених на закордонних плантаціях. В Україні, наприклад, майже весь рік можна придбати троянди. Хоч влітку, коли саме сезон, хоч взимку, адже вони вирощуються і в тепличках.

Сезонні букети - правильний вибір

Але ж обираючи саме сезонні квіти, на вас чекає декілька важливих привілеїв:

  1. Такі квіти довго не в’януть, і довше залишаються привабливими у вазі, постійно нагадуючи про вияв вашої уваги.
  2. Завдяки тому що вони виростають за природним календарем і за сприятливих умов, їхні бутони більш повні та гарні, великі з особливо яскравими кольорами.
  3. Не секрет що у квітів вирощених штучно не у свій сезон, майже не має запаху або такий запах видозмінений, на противагу цьому у квітів які виростають у свій сезон аромат насичений, глибокий і натуральний, що є одним із самих важливих складових цього подарунку.
  4. Такі квіти будуть більш екологічно чисті, адже для того, щоб виростити рослину у свій сезон не потрібні штучні джерела світла і тепла, а також майже не використовуються хімічні добавки.
  5. Також варто пам’ятати, що будь-яка рослина, яка вирощена не у свій сезон буде коштувати відповідно дорожче за рослину вирощену у свій період року. Тому сезонні квіти обійдуться вам на багато дешевше. І дозволять зекономити кошти для інших подарунків.

Кожного сезону є свої особливі квіти, різних форм кольорів і запахів що дозволить вам створити ідеальний букет зі своїм шармом та особливим змістом. Широке різноманіття сезонних квітів дасть великий вибір вашій фантазії.

  • Навесні можна зробити букет з різних сортів тюльпанів та пролісків, конвалій або нарцисів.
  • Влітку вашій творчості послугують різнокольорові півонії та троянди, лілії та кани.
  • Восени можна створити квітковий подарунок з хризантемами й айстрами,  жоржинами та бегоніями, які також мають широку палітру кольорів.
  • Взимку, можна придбати орхідеї або мускарі.

Висновок: в кожній частині року, можна підібрати найкращий варіант букета з сезонних квітів. Такі квіти мають безліч переваг, а їхня доступність і широкий вибір кольорів дозволять створити прекрасний подарунок для людини яка дорога вашому серцю.

Добавить комментарий