Оформлення Дня народження повітряними кулями

Оформлення Дня народження повітряними кулями

Не тільки в дитинстві, але вже і в дорослому віці День народження є дуже очікуваним днем, коли хочеться свята, яскравих емоцій. Якщо ж це дитяче свято, то тут рівень очікування дуже високий. І в тому, і в іншому випадку необхідно ґрунтовно підготуватися, вибрати не тільки місце проведення свята, меню, але і подумати про оформлення залу. Будуть потрібні кульки на день народження, святковий декор. З усіх можливих варіантів, повітряні кулі є найкращим варіантом, оскільки це:

  • недорого;
  • барвисто;
  • дозволяє створити атмосферу свята з мінімальними витратами.

Як оформити День народження кулями

Є кілька способів вирішення даного завдання. Можна все зробити самостійно, увімкнувши фантазію, поекспериментувавши, подивившись в інтернеті і т.д. Або це цілком може бути експромт. Необов’язково створювати якісь складні композиції. Навіть три надутих повітряних кулі разом виглядають дуже добре. Можна надути їх гелієм, зібрати букети або просто по одному рівномірно розмістити по площі всієї стелі в приміщенні. З куль також виготовляють фотозони. Вони можуть бути:

  • просто однотонними;
  • різнобарвними;
  • мати напис, тематику.

Це можуть бути арки з куль, якісь композиції і не тільки. Кульки також можна просто презентувати разом з подарунком. У деяких випадках, наприклад, для дитини, кульки можуть стати повноцінною заміною букету, тому що дітям зазвичай квіти не дарують. Дорослі теж будуть не проти отримати такий «букет». Якщо не хочеться самостійно возитися з усім цим оформленням, можна довірити завдання фахівцям. Особливо це актуально, коли оформляється великий простір для масштабного свята. Коштує послуга не так дорого, а скільки користі ви отримаєте.

Оформлення Дня народження повітряними кулями

Де купити повітряні кулі для оформлення Дня народження

Придбати їх можна в будь-якому магазині, газетному кіоску і т.д. Правда, там в основному мова йде про максимально прості кульки. Якщо потрібна велика кількість кульок, фольгованих, фігурних і інших нестандартних куль, вигідніше і зручніше придбати їх в спеціалізованому магазині, в тому числі і онлайн. Так як є доставка і самі кулі невеликого обсягу і ваги в НЕ надутому вигляді, навіть з ціною доставки це буде не дорожче, а в більшості випадків дешевше, ніж в звичайному магазині. Але найголовнішою перевагою покупки онлайн є можливість вибору, тому що асортимент там в рази ширше. Є з чого вибрати.

Добавить комментарий